Hakkında

Masa uygulaması ile kendi etkinliğini düzenlemek, duyurmak ve biletlemek artık çok kolay. Yaratıcılığını kullanarak istediğin mekanda ve zamanda bir sahne, atölye, sergi, davet, konser oluşturup takipçilerinle paylaşabilir, bundan gelir elde edebilirsin. Aynı zamanda başkalarının düzenlediği etkinliklerden anında haberdar olabilirsin. Nerede, ne zaman kimler hangi amaçla bir araya gelecek öğrenebilir, dilediğine katılabilirsin. Her neredeysen en yakınındaki etkinlikleri haritada görüntüleyebilirsin. Gel Masa’nı kur ya da dilediğin Masa’da yerini al. Emeğin, zamanın, kültürün, sohbetin, sesin, müziğinle ya da ne paylaşmak istiyorsan onunla insanlara ulaş.

Katıl, davet et. Anlat, dinle. Öğren, öğret. Gör, göster. Ye, yedir. Eğlen, eğlendir. Gez, gezdir. Ilham al, ilham ol. Destekle, para kazan.

MASA NE SUNUYOR?İnteraktif, Sosyal, Anlık.
 • Organik Sosyal Çevre Edinme İmkanı
  Organik Sosyal Çevre Edinme İmkanı

  İnsanlara, sosyalleşmek için yeni ağlar ve kanallar sunar. Kullanıcılar kendi oluşturdukları etkinlikler aracılığıyla, kendi sosyal ağlarını yaratırlar.

 • Deneyim Ekonomisine Yeni Alanlar
  Deneyim Ekonomisine Yeni Alanlar

  Sosyal liderlere, yetkinlik sahiplerine, vakti değerli olanlara etkinlik organize ederek para kazanmalarını sağlayan, doğrudan organik sosyalleşme kanalı sunar.

 • Kurumlara Özel Yönetim ve Tanıtım Çözümleri
  Kurumlara Özel Yönetim ve Tanıtım Çözümleri

  Küçük ve orta ölçekli kurumlara tek kanaldan etkinlik yönetimi, biletleme, analiz imkanı sunar ve tanıtımlar için etkinlik arayışında olan geniş bir kitleyi ulaşılabilir kılar.

Masa

Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:30/1 Üsküdar, İSTANBUL